معرفی کسب و کار

نحوه‌ی معرفی کسب‌و‌کار

 

هدف نیازها و دغدغه‌های مشتریان است

خیلی از کسب و کارها ممکن است با نیازهای و دغدغه های کسب و کارشان آشنا نباشند (بخوانید: اشتباهات رایج در کسب و کار های اینترنتی)و یا فکر میکنند که میدانند چه نیاز هایی دارند ولی در واقع نمیدانند دقیقا چه میخواهند و چه چیزهایی واقعا برایشان مفید هستند. اولین گام این است که نیازها و دغدغه های هر کسب و کار شناخته شود و با توجه به نیازهایشان برایشان راهکار تعریف کرد.برای اینکه نیازها و دغدغه های آن ها به خوبی شناسایی شود پارامتر های مختلف را بررسی میکنند. مشتریانشان به خوبی رصدکنند، رقبایشان را پایش کنند، تکنولوژی های بروز را با توجه به کسب و کارشان پایش کنند و … تا بتوانند بهترین استراتژی برای آن انتخاب کنند.

شفاف سازی در مورد ارائه‌ی خدمات و محصولات

اهداف و ارزش های کسب و کارتان را خیلی ساده، شفاف سازی کنید. سعی کنید همیشه درهر مرحله از ارتباط با مشتری کاملا شفاف و صریح باشید در فروشگاه های اینترنتی باید همه ی اطلاعات محصولات و مشخصات کسب و کار ها به طور واضح مشخص شده باشد و مشتریان از لحظه اول انتخاب محصول تا نهایی شدن سفارش شمارا در کنارش حس کند تا مشتریان اعتماد و اطمینان کامل نسبت به صفحه شما داشته باشند.

تبلیغات

کسب و کارها میتوانند پیام هایشان را به صورت هوشمندانه در غالب تبلیغات بیان میکنند. قطعاً شما می‌دانید که مردم تمایل زیادی به خواندن متن از خود نشان نمی‌دهند و ترجیح می دهند محصولات یا خدمات مورد تبلیغ را با تصویر ویا دیدئو مشاهده کنند. پس سعی کنید از نوشتن متن‌های طولانی که سبب بی حوصله گی می‌شود بپرهیزید و با تصاویر مطالب ارزشمند خود را به مشتری منتقل کنید.

 

کمپین های تبلیغاتی

فعالیت های چندجانبه ای که برای آگاه سازی کاربر از یک مفهوم و پیام انجام می‌شود کمپین های تبلیغاتی در دل کمپین های بازاریابی وجود دارند. در واقع باید یک استراتژی بازاریابی برای کسب و کارتان داشته باشید تا کمپین موفقی داشته باشید. کمپینی موفق است که یک ارزیابی دقیق از بازار هدف خود داشته باشد

 

استفاده از کلمات کلیدی

برای معرفی کسب و کار خود از لغات کلیدی که میتواند شمارا به بهترین نحو به مشتریتان معرفی کند استفاده کنید. از لغاتی استفاده کنید که شمارا به طور اختصاصی به یاد مشتری بیاورد و معرف برند شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست